Männi tee 57 ridaelamud

Müüakse imearmas, hästi läbi mõeldud planeeringuga kodu, männimetsa all, Kangru külas. Maja asub privaatselt ja turvaliselt tupiktänava lõpus.
Maja ümbritsev avar kinnistu on osaliselt jäetud naturaalse loodusliku männimetsa kooslusega ja seega on olemas päris enda seene ja marjamets. Kinnistul asub ka mängumaja lastele ning äsja rajatud väliköök. Hooviala on maitsekalt viimistletud loodusliku paekiviga, paekivist on rajatud ka kõnniteed.
Maja on algselt ehitatud aastal 2005. aastal, vahemikus 2013 kuni 2015 on hoone läbinud põhjaliku uuenduskuuri ning on väga heas seisukorras. Tegemist on kvaliteetse puitkarkassmajaga, katusekatteks katusekivi.
Maja esimesel korrusel paikneb avar elutuba koos veidi eraldi asetseva avatud köögiga, kabinet, saun, pesuruum, sauna eesruum, tualettruum, esik, garaaž ja terrass. Teisel korrusel asuvad kolm magamistuba, trepihall ja tualettruum.
Maja ülalpidamiskulud on väga soodsad, kütteallikaks on maaküte ning soojuskandjaks mõlemal korrusel vesipõrandaküte, lisaks on olemas ka õhkküttekamin.
Eluruumide põrandaid katab naturaalse tammespooniga parkett, aknad on „soome tüüpi“ kolmekordsete klaasidega. Olemas on ka tsentraalne sundventilatsioon.
Kangru uuselamurajoon on terviklik ja turvaline elukeskkond kus tunned end kui maal, samas on kõik vajalik lähikonnas, Raudalu Konsum 1,9 km, Järve Selver 5,5 km, südalinn 10km. Kiili gümnaasiumisse käib koolibuss.
Kangru Küla, see on täpselt nagu Nõmme, ainult, et tänavad on lajad ja kõik majad on uued!
Helista, uuri lisa ja tule vaata enda uus kodu üle!

Parimad lõuna kinnisvara pakkumised Helista 7300151 või kirjuta info@lkv.ee

Telli tasuta nõustamine

Vastame päringule hiljemalt 24 tunni jooksul